להזמנות ושירות לקוחות חייג/י 054-476-7132 ✆
שירותי אחסנה והובלה בשירות כלל ארצי מעל 25 שנים

אחסון דירות

אחסון דירות זוהי תופעה שהחלה לצבור תאוצה בשנים האחרונות והיא באה מעבר לים במטרה לפתור מספר בעיות מאוד מוכרות ונפוצות. אחת הבעיות שאחסון דירות מעניקה להן פיתרון היא שינוע לוגיסטי של תכולת דירה שצריכה לעבור ממקום אחד לאחר ואין את האפשרות לעשות זאת במהלך אחד של הובלה, אלא צריך לעצור בתחנת ביניים משיקולי ואילוצי לוח זמנים ואחרים. מצב שהחל להיות מרכזי בעשורים האחרים והוא ריבוי של תכולה הנובע מתרבות צריכה מאוד אינטנסיבית וכיוצא בזה ולא תמיד יש את המקום לכל מוצר שנרכש ולכן צריך למצוא גם לחפצים הללו מקום זמני, לכל הפחות.

כמובן שפתרון כמו אחסון דירות יכול לנוע בין טווחי זמן שונים ומשתנים, שכן יש מצבים נוספים הדורשים את הפיתרון הזה, כמו רילוקיישן שיותר ויותר אנשים חווים אותו. מדובר על מעבר למדינה אחרת מעבר לים לפרק זמן של שנה עד מספר שנים ומכיוון שאי אפשר למכור את הציוד האישי ואין אפשרות להעביר אותו במלואו לנקודת היעד במדינה החדשה, צריך לחפש מקום טוב לאחסן אותו. לשם כך גם יש פתרונות אחסון דירות.

מי שמבקשים למצוא את פיתרון האחסון הטוב ביותר, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי וכמובן פיתרון מתאים על ידי חברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום האחסון ומציעה לכל לקוח ולכל מצב פיתרון של אחסון הדירה ותכולתה. הפיתרונות הללו מקובלים מאוד ברחבי העולם והם מאפשרים מרחב תנועה גדול יותר לבעלי התכולות באשר הן.

הרי יכול להיווצר מצב שבו נרכשה דירה חדשה, אך תאריך מסירת המפתח מתעכב מסיבות כאלה ואחרות ואין כבר את האפשרות להמשיך ולשכור דירה ואם רוצים לעבור לגור אצל ההורים או משפחה אחרת, אי אפשר לעשות זאת עם כל תכולה הבית הקיימת וזו החדשה שנרכשת עבור המעבר ולכן השירות שנותנת חברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה הוא מה שצריך כדי לעבור את התקופה בשקט נפשי וברוגע. חברת פנטהאוז מציעה פתרונות אחסון מצוינים שיכולים בהחלט לעזור לכל מי שצריך את הגיבוי הלוגיסטי הזה לתקופה.

אחסון דירות דירוג: 5.00/5 הצביעו:11

לבחור בפנטהאוז שירותי הובלה ואחסנה
פנטהאוז הובלות מובילה בתחום ההובלות מעל 25 שנים. החברה מספקת שירותי הובלה ואחסנה בשירות כלל ארצי.
לחברת פנטהאוז הובלות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים בהם: לקוחות פרטים, מוסדות, בתי עסק, משרדי ממשלה ועוד.
נשמח לייעץ ולתת שירות אדיב בכל עת לבירורים ושירות לקוחות: 054-340-0340 ✆