להזמנות ושירות לקוחות חייג/י 054-476-7132 ✆
שירותי אחסנה והובלה בשירות כלל ארצי מעל 25 שנים

הובלות משרדים

כאשר אנו מדברים על הובלות משרדים, מדובר על תחום מאוד מרכזי בענף ההובלות. אחת לתקופה נוצר מצב שבו משרד עובר ממקום אחד לאחר. הסיבות לכך הן מגוונות, כמו הרצון בשינוי ושיפור מקום המשרד, הגדלת או הקטנת החלל בעקבות שינוי פרסונאלי וכיוצא בזה. כאשר צריכים להעביר משרד ממקום אחד לאחר, צריך להזמין חברת הובלות מתאימה שתיתן מענה מדויק ומקצועי לכל צורך.

בתור התחלה, אם כבר מעבירים את המשרד, דבר ידוע הוא שהמשרד חייב לקצץ בפעילותו לאורך זמן ההובלה, משום שהכל נמצא בתוך הארגזים או על גבי המשאית וכל זמן שהמשרד לא עובד, מדובר בזמן שבו ההכנסות קטנות ומצטמצמות ולכן צריך להזמין את שירותיה של חברת הובלות מקצועית שיודעת ומבינה את המשמעות הכלכלית של שינוע תכולה משרדית.

בנוסף, הובלות משרדים חייבות להתאים באופן מושלם לתנאי הסביבה. משרדים רבים נמצאים בבניינים גבוהים ולא תמיד ניתן להוריד או להעלות את התכולה במדרגות או במעליות, משום שגם חדרי המדרגות והמעליות לא מתאימים ברוחב לחלק מן הציוד וכמובן שחלק מן הציוד הוא גדול מעל לסטנדרט, כמו שולחנות וריהוט אחר ולכן צריך למצוא פיתרונות יצירתיים להעברה. אחד הפתרונות המוכרים והאיכותיים ביותר הוא שירותי מנוף שניתן לספק בתיאום הציפיות הראשוני וזאת גם צריך לעשות עם חברת הובלה מקצועית שתוכל להתאים את עצמה באופן אופטימאלי.

חברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה מציעה את שירותיה לבעלי המשרדים השונים וזאת בתנאי הובלה אופטימאליים, עם שירות מקצועי ייחודי, עם ציוד מתאים וכמובן בתיאום מלא מול כל לקוח. הדרישה של פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה למקצועיות גבוהה היא חלק מאמנת השירות ולאורך שנות הניסיון של החברה נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים שהעבירו את המשרדי ממקום אחד לאחר ונהנו מהובלה יעילה ואיכותית.

הובלות משרדים מהוות תחום התמחות מאוד ייחודי בענף ההובלות. אם כבר מחפשים חברה טובה שתיתן מענה מתאים, תמיד טוב למי שיש לה את הניסיון ואת ההמלצות, את אנשי המקצוע הטובים ביותר ואת הציוד שיכול להקל באופן משמעותי על תהליך ההובלה בכל דרך.

הובלות משרדים דירוג: 5.00/5 הצביעו:7

לבחור בפנטהאוז שירותי הובלה ואחסנה
פנטהאוז הובלות מובילה בתחום ההובלות מעל 25 שנים. החברה מספקת שירותי הובלה ואחסנה בשירות כלל ארצי.
לחברת פנטהאוז הובלות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים בהם: לקוחות פרטים, מוסדות, בתי עסק, משרדי ממשלה ועוד.
נשמח לייעץ ולתת שירות אדיב בכל עת לבירורים ושירות לקוחות: 054-340-0340 ✆