להזמנות ושירות לקוחות חייג/י 054-476-7132 ✆
שירותי אחסנה והובלה בשירות כלל ארצי מעל 25 שנים

שירותי מנוף

ענף ההובלות הלך והתפתח רבות לאורך השנים וכיום מדובר על תחום שבו יש אפשרויות רבות למתן פיתרונות טכניים עבור לקוחות שאינם יכולים להסתפק בהובלה סטנדרטית. לא אחת קיימים מצבים שבהם לא ניתן להוריד את כל התכולה מבית הלקוח, משום שמדובר בבניין ללא מעלית, או לחילופין מדובר על מעלית מאוד קטנה ולבנייני מגורים רבים יש גם חדר מדרגות צר למדי. מצבים נוספים מתארים רהיטים גדולים שאינם יכולים לעבור בתוך המרחב שקיים בין הדירה ובין רכב ההובלה ולכן הפיתרון הטוב ביותר הוא להוציא את התכולה דרך הפתח הגדול ביותר שיש בבית ולרוב מדובר על חלון הסלון, היציאה אל המרפסת וכיוצא בזה.

כדי לעשות זאת, חברת ההובלה מגיעה עם מנוף ייעודי, שנראה כמו מעלית חיצונית, אשר מחברת בין רכב ההובלה שנמצא ברחוב, כלומר בגובה אפס, ובין הדירה שנמצאת בקומה הגבוהה. המנוף הוא אחד מכלי העבודה הטובים ביותר ויעילותו היא חשובה ואף הכרחית לתפקודה המקצועי של חברת הובלה. חברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה מציעה לקהל הלקוחות שירותי מנוף לצרכים שונים ומתאימה את פעילותה בהתאם לצורך של כל לקוח.

שירותי מנוף יכולים להגיע לטובת הובלה של רהיטי בית גדולים כמו ארונות שאינם ניתנים לפירוק, מכשירי חשמל כבדים ומאסיביים כמו מקררים וכמובן פסנתרים ודומיהם. בנוסף, יש להתאים את שירותי המנוף ללקוחות המבקשים להוביל את הציוד המשרדי שלהם ולרוב המשרדים ממוקמים במגדלים רבי קומות, או לחילופין בבניינים ישנים שבהם חדרי המדרגות מאוד צרים והמעליות אינן מתאימות להובלה.

חברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה גאה מאוד ביכולת שלה להעניק שירותי מנוף לכל לקוח באשר הוא, על פי הצורך ובהתאם לתיאום הציפיות. את שירותי המנוף ניתן להעניק לכל מי שמבקש זאת בתיאום מראש וכמובן שהיחס האישי שמקבל כל לקוח מאפשר לקיים תקשורת בריאה, המביאה בחשבון את כל הצרכים ואת כל התנאים, כאשר הדגשים החשובים ביותר שחברת פנטהאוז שירותי אחסנה והובלה שמה לנגד עיניה הם טובת הלקוח והיכולת להעניק פיתרון טכני לכל בעיה, כולל שירותי מנוף שמתאימים להובלה עצמה.

שירותי מנוף דירוג: 5.00/5 הצביעו:3

לבחור בפנטהאוז שירותי הובלה ואחסנה
פנטהאוז הובלות מובילה בתחום ההובלות מעל 25 שנים. החברה מספקת שירותי הובלה ואחסנה בשירות כלל ארצי.
לחברת פנטהאוז הובלות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים בהם: לקוחות פרטים, מוסדות, בתי עסק, משרדי ממשלה ועוד.
נשמח לייעץ ולתת שירות אדיב בכל עת לבירורים ושירות לקוחות: 054-340-0340 ✆